wp-event-list - en to sl_SI translation catalogue (9 entries)

en: Event List Settings
sl_SI: Nastavitve seznama dogodkov

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: About Event List
sl_SI: O seznamu dogodkov

en: About
sl_SI: Info

en: Events
sl_SI: Dogodki

en: Add New
sl_SI: Dodaj

en: Add New Event
sl_SI: Dodaj dogodek

en: All Events
sl_SI: Vsi dogodki

en: Event List
sl_SI: Seznam dogodkov
