wp-event-list - en to nl_NL translation catalogue (185 entries)

en: Event List Settings
nl_NL: Gebeurtenislijst Instellingen

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: About Event List
nl_NL: Over Gebeurtenislijst

en: About
nl_NL: Over

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Shortcode Attributes
nl_NL: Shortcode Attributen

en: Help and Instructions
nl_NL: Hulp en instructies

en: To show the events on your site you have 2 possibilities
nl_NL: Om de gebeurtenissen op je site te tonen heb je 2 mogelijkheden

en: you can place the <strong>shortcode</strong> %1$s on any page or post
nl_NL: je kunt de  <strong>shortcode</strong> %1$s op elke pagina of bericht plaatsen

en: you can add the <strong>widget</strong> %1$s in your sidebars
nl_NL: je kunt de <strong>widget</strong> %1$s in je sidebar plaatsen

en: The displayed events and their style can be modified with the available widget settings and the available attributes for the shortcode.
nl_NL: De weergegeven gebeurtenissen en hun stijl kan aangepast worden in de beschikbare widget instellingen en de beschikbare attributen voor de shortcode.

en: The available  widget options are described in their tooltip text.
nl_NL: De beschikbare widget opties zijn omschreven in hun tooltip tekst.

en: Add links to the single events
nl_NL: Voeg links toe aan de enkele gebeurtenis

en: Add a link to the Event List page
nl_NL: Voeg een link to aan de Gebeurtenislijst pagina

en: Settings page
nl_NL: Pagina instellingen

en: About the plugin author
nl_NL: Over de plugin ontwikkelaar

en: This plugin is developed by %1$s, you can find more information about the plugin on the %2$s.
nl_NL: Deze plugin is ontwikkeld door %1$s, meer informatie over de plugin vind je hier %2$s.

en: You have the possibility to modify the output if you add some of the following attributes to the shortcode.
nl_NL: Je hebt de mogelijkheid het resultaat aan te passen als je wat van de volgende attributen toevoegt aan de shortcode.

en: You can combine and add as much attributes as you want. E.g. the shortcode including the attributes %1$s and %2$s would looks like this:
nl_NL: Je kunt zoveel attributen combineren en toevoegen als je wilt. Bijvoorbeeld, de shortcode met de volgende attributen %1$s en %2$s zou er zo uit komen te zien:

en: Below you can find a list of all supported attributes with their descriptions and available options:
nl_NL: Hieronder vind je een lijst van alle ondersteunde attributen met hun beschrijving en beschikbare opties:

en: Attribute name
nl_NL: Attribuut naam

en: Value options
nl_NL: Waarde opties

en: Default value
nl_NL: Standaard waarde

en: Description
nl_NL: Omschrijving

en: For date and cat filters you can specify complex filters with the following syntax:
nl_NL: Voor datum en categorie filters kun je complexe filters definieren met de volgende syntax:

en: You can use %1$s and %2$s connections to define complex filters. Additionally you can set brackets %3$s for nested queries.
nl_NL: Jet kunt %1$s en %2$s connecties gebruiken om complexe filters te definieren. Daarnaast kun je 'brackets' %3$s gebruiken voor geneste queries.

en: AND
nl_NL: EN

en: OR
nl_NL: OF

en: or
nl_NL: of

en: and
nl_NL: en

en: Examples for cat filters:
nl_NL: Voorbeelden voor categorie filters:

en: Show all events with category %1$s.
nl_NL: Laat alle gebeurtenissen zien met categorie %1$s.

en: Show all events with category %1$s or %2$s.
nl_NL: Laat alle gebeurtenissen zien met categorie %1$s of %2$s.

en: Show all events with category %1$s and all events where category %2$s as well as %3$s is selected.
nl_NL: Laat alle gebeurtenissen zien met categorie %1$s en alle gebeurtenissen waar zowel categorie %2$s als %3$s geselecteerd zijn.

en: Available Date Formats
nl_NL: Beschikbare Datum Notaties

en: For date filters you can use the following date formats:
nl_NL: Voor datum filters kun je de volgende datum notaties gebruiken:

en: Available Date Range Formats
nl_NL: Beschikbare Datum Bereik Notaties

en: For date filters you can use the following daterange formats:
nl_NL: Voor datum filters kun je de volgende datumbereik notaties gebruiken:

en: Value
nl_NL: Waarde

en: Example
nl_NL: Voorbeeld

en: Import Events
nl_NL: Importeer Gebeurtenissen

en: Step
nl_NL: Stap

en: Set import file and options
nl_NL: Stel het import bestand en opties in

en: Proceed with Step %1$s
nl_NL: Ga door naar stap  %1$s

en: Example file
nl_NL: Voorbeeld bestand

en: You can download an example file %1$shere%2$s (CSV delimiter is a comma!)
nl_NL: Je kunt %1$shier%2$s een voorbeeld bestand downloaden (CSV scheider is een komma!)

en: Note
nl_NL: Aantekening

en: Do not change the column header and separator line (first two lines), otherwise the import will fail!
nl_NL: Verander niet de kolom rubriek en scheidingslijn (de eerste twee regels), anders zal de import falen.

en: Sorry, there has been an error.
nl_NL: Sorry, er ging iets fout.

en: The file does not exist, please try again.
nl_NL: Het bestand bestaat niet, probeer het nog eens.

en: Go back to All Events
nl_NL: Ga terug naar Alle Gebeurtenissen

en: Title
nl_NL: Titel

en: Start Date
nl_NL: Start Datum

en: End Date
nl_NL: Eind Datum

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Import events
nl_NL: Importeer gebeurtenis

en: Add additional categories
nl_NL: Voeg extra categorieën toe

en: Import
nl_NL: Importeer

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Date
nl_NL: Datum

en: required
nl_NL: vereist

en: Multi-Day Event
nl_NL: Meerdaagse gebeurtenis

en: Frontend Settings
nl_NL: Frontend Instellingen

en: Admin Page Settings
nl_NL: Admin Pagina Instellingen

en: Feed Settings
nl_NL: Feed Instellingen

en: Year
nl_NL: Jaar

en: A year can be specified in 4 digit format.
nl_NL: Een jaar kan aangegeven worden in 4 cijferig formaat.

en: For a start date filter the first day of %1$s is used, in an end date the last day.
nl_NL: Voor een filter op startdatum wordt de eerste dag van %1$s gebruikt, bij een einddatum de laatste dag

en: the resulting year
nl_NL: het betreffende jaar

en: Month
nl_NL: Maand

en: A month can be specified with 4 digits for the year and 2 digits for the month, seperated by a hyphen (-).
nl_NL: Een maand kan aangegeven worden met 4 cijfers voor het jaar en 2 cijfers voor de maand, gescheiden door een streepje (-)

en: the resulting month
nl_NL: de betreffende maand

en: Day
nl_NL: Dag

en: A day can be specified in the format 4 digits for the year, 2 digits for the month and 2 digets for the day, seperated by hyphens (-).
nl_NL: Een dag kan aangegeven worden met 4 cijfers voor het jaar, 2 cijfers voor de maand en 2 cijfers voor de dag, gescheiden door een streepje (-)

en: Relative Year
nl_NL: Relatief Jaar

en: %1$s from now can be specified in the following notation: %2$s
nl_NL: %1$s vanaf nu kan aangegeven worden in de volgende notatie: %2$s

en: A relative year
nl_NL: Een relatief jaar

en: This means you can specify a positive or negative (%1$s) %2$s from now with %3$s or %4$s attached (see also the example below).
nl_NL: Dit betekent dat je een een positief of negatief (%1$s) %2$s vanaf nu kan aangeven met %3$s of %4$s erachter gevoegd (zie ook het voorbeeld hieronder).

en: number of years
nl_NL: aantal jaar

en: Additionally the following values are available: %1$s
nl_NL: Daarnaast zijn de volgende waarden te gebruiken: %1$s

en: Relative Month
nl_NL: Relatieve Maand

en: A relative month
nl_NL: Een relatieve maand

en: number of months
nl_NL: aantal maand

en: Relative Week
nl_NL: Relatieve Week

en: A relative week
nl_NL: Een relatieve week

en: number of weeks
nl_NL: aantal weken

en: the resulting week
nl_NL: de betreffende week

en: The first day of the week is depending on the option %1$s which can be found and changed in %2$s.
nl_NL: De eerste dag van de week is afhankelijk van de optie %1$s, die terug te vinden en aan te passen is bij %2$s.

en: Relative Day
nl_NL: Relatieve Dag

en: A relative day
nl_NL: Een relatieve dag

en: number of days
nl_NL: aantal dagen

en: Date range
nl_NL: Datumbereik

en: A date rage can be specified via a start date and end date seperated by a tilde (~).<br />
    	                                     For the start and end date any available date format can be used.
nl_NL: Een datumbereik kan aangegeven worden via een startdatum en einddatum gescheiden door een tilde (~).<br />
    	                                     Voor de start- en einddatum kan elk datumnotatie gebruikt worden.

en: This value defines a range without any limits.
nl_NL: Deze waarde geeft een bereik zonder einde aan.

en: The corresponding date_range format is: %1$s
nl_NL: De bijbehorende date_range instelling is: %1$s

en: Upcoming
nl_NL: Komende

en: This value defines a range from the actual day to the future.
nl_NL: De waarde geeft een bereik aan van vandaag tot in de toekomst.

en: Past
nl_NL: Eerdere

en: This value defines a range from the past to the previous day.
nl_NL: Deze waarde geeft een bereik aan van het verleden tot vandaag.

en: Events
nl_NL: Gebeurtenissen

en: Add New
nl_NL: Nieuwe toevoegen

en: Add New Event
nl_NL: Maak een nieuwe gebeurtenis

en: Edit Event
nl_NL: Gebeurtenis Aanpassen

en: All Events
nl_NL: Alle gebeurtenissen

en: Event List
nl_NL: Gebeurtenislijst

en: Reset
nl_NL: Herstel naar beginwaardes

en: All
nl_NL: Alles

en: CSV File to import
nl_NL: CSV-bestand om te importeren

en: Please select the file which contains the event data in CSV format.
nl_NL: Selecteer het bestand dat de evenementen data bevat in CSV-format.

en: Used date format
nl_NL: Gebruikte datumweergave

en: Text for no events
nl_NL: Tekst indien geen evenementen

en: This option defines the displayed text when no events are available for the selected view.
nl_NL: Deze optie bepaalt welke tekst wordt weergegeven als er geen evenementen zijn in de gekozen weergave.

en: Multiday filter range
nl_NL: Meerdaags filter bereik

en: Use the complete event range in the date filter
nl_NL: Gebruik de volledige duur van een evenement in het datumfilter

en: This option defines if the complete range of a multiday event shall be considered in the date filter.
nl_NL: Deze optie bepaalt of de volledige duur van een meerdaags evenement meegenomen moet worden in een datumfilter.

en: If disabled, only the start day of an event is considered in the filter.
nl_NL: Indien uitgeschakeld, zal alleen de startdatum van een evenement worden meegenomen in een filter.

en: For an example multiday event which started yesterday and ends tomorrow this means, that it is displayed in umcoming dates when this option is enabled, but it is hidden when the option is disabled.
nl_NL: Bijvoorbeeld, een meerdaags evenement dat gisteren begon en morgen eindigt wordt wél weergegeven bij komende evenement als deze optie is ingeschakeld en niet als deze is uitgeschakeld.

en: Date display
nl_NL: Datumweergave

en: Show the date only once per day
nl_NL: Toon de datum slechts één keer per dag

en: With this option enabled the date is only displayed once per day if more than one event is available on the same day.
nl_NL: Met deze optie ingeschakeld, wordt de datum slechts één keer weergegeven als er meer dan één evenement op een dag is.

en: If enabled, the events are ordered in a different way (end date before start time) to allow using the same date for as much events as possible.
nl_NL: Indien ingeschakeld, worden de evenementen anders geordend (einddatum vóór begindatum) om dezelfde datum voor zo veel mogelijk evenementen te kunnen gebruiken.

en: HTML tags
nl_NL: HTML-elementen

en: Allow HTML tags in the event field "%1$s"
nl_NL: HTML-elementen toestaan in het evenement veld "%1$s"

en: This option specifies if HTML tags are allowed in the event field "%1$s".
nl_NL: Deze optie bepaalt of HTML-elementen zijn toegestaan in het evenement veld "%1$s".

en: Preferred language file
nl_NL: Voorkeurs taal bestand

en: Load translations from general language directory first
nl_NL: Laad de vertalingen eerst in de directory van de algemene taal

en: Disable CSS file
nl_NL: CSS-bestand uitschakelen

en: Disable the %1$s file.
nl_NL: Schakel het %1$s bestand uit.

en: With this option you can disable the inclusion of the %1$s file.
nl_NL: Met deze optie kan je het insluiten van het %1$s bestand uitschakelen.

en: This normally only make sense if you have css conflicts with your theme and want to set all required css styles somewhere else (e.g. in the theme css).
nl_NL: Dit is alleen nuttig als je CSS conflicten hebt met je thema en je alle vereiste CSS opmaak elders wil onderbrengen (bijv. in de CSS van je thema).

en: Date format in edit form
nl_NL: Datumweergave in formulieren

en: This option sets the displayed date format for the event date fields in the event new / edit form.
nl_NL: Deze optie bepaalt de datumweergave voor de evenement datumvelden in de formulieren 'nieuw evenement' / 'evenement aanpassen'.

en: All available options to specify the date format can be found %1$shere%2$s.
nl_NL: Alle beschikbare opties om de datumweergave te specificeren kan je %1$shier%2$s vinden.

en: Enable RSS feed
nl_NL: RSS feed inschakelen

en: Position of the RSS feed link
nl_NL: Plek van de RSS feed link

en: at the bottom
nl_NL: aan de onderkant

en: Align of the RSS feed link
nl_NL: Uitlijning van RSS feed link

en: left
nl_NL: links

en: center
nl_NL: midden

en: right
nl_NL: rechts

en: Attention
nl_NL: Let op

en: event-id
nl_NL: gebeurtenis-id

en: year
nl_NL: jaar

en: number
nl_NL: nummer

en: description
nl_NL: omschrijving

en: item options
nl_NL: item opties

en: option values
nl_NL: optie waarden

en: default value
nl_NL: standaardwaarde

en: option description
nl_NL: optie omschrijving

en: any text
nl_NL: elke tekst

en: Set the caption of the link.
nl_NL: Stel het bijschrift van de link in.

en: display option
nl_NL: laat opties zien

en: available for
nl_NL: beschikbaar voor

en: value
nl_NL: waarde

en: This attribute specifies if the starttime is displayed in the event list.<br />
    	                                            Choose "false" to always hide and "true" to always show the starttime.<br />
    	                                            With "event_list_only" the starttime is only visible in the event list and with "single_event_only" only for a single event
nl_NL: Dit attribuut bepaalt of de starttijd wordt getoond in de evenementenlijst.<br />
    	                                            Gebruik 'false' voor het altijd verbergen en 'true' voor het altijd tonen van de starttijd.<br />
    	                                            Met 'event_list_only' is de starttijd alleen zichtbaar in de evenementenlijst en met 'single_event_only' alleen bij losse evenementen.

en: This attribute specifies if the location is displayed in the event list.<br />
    	                                            Choose "false" to always hide and "true" to always show the location.<br />
    	                                            With "event_list_only" the location is only visible in the event list and with "single_event_only" only for a single event
nl_NL: Dit attribuut bepaalt of de locatie wordt getoond in de evenementenlijst.<br />
    	                                            Gebruik 'false' voor het altijd verbergen en 'true' voor het altijd tonen van de locatie.<br />
    	                                            Met 'event_list_only' is de locatie alleen zichtbaar in de evenementenlijst en met 'single_event_only' alleen bij losse evenementen.

en: This attribute specifies if the categories are displayed in the event list.<br />
    	                                            Choose "false" to always hide and "true" to always show the category.<br />
    	                                            With "event_list_only" the categories are only visible in the event list and with "single_event_only" only for a single event
nl_NL: Dit attribuut bepaalt of de categorieën worden getoond in de evenementenlijst.<br />
    	                                            Gebruik 'false' voor het altijd verbergen en 'true' voor het altijd tonen van de categorie.<br />
    	                                            Met 'event_list_only' zijn de categorieën alleen zichtbaar in de evenementenlijst en met 'single_event_only' alleen bij losse evenementen.

en: With the standard value %1$s the full text is displayed.
nl_NL: Met de standaardwaarde %1$s wordt de volledige tekst weergeven.

en: This attribute specifies if a rss feed link should be added.<br />
    	                                            You have to enable the feed in the eventlist settings to make this attribute workable.<br />
    	                                            On that page you can also find some settings to modify the output.<br />
    	                                            Choose "false" to never add and "true" to always add the link.<br />
    	                                            With "event_list_only" the link is only added in the event list and with "single_event_only" only for a single event
nl_NL: Dit attribuut bepaalt of een RSS feed link toegevoegd moet worden.<br />
    	                                            Je dient de RSS feed in te schakelen bij de instellingen om dit attribuut te laten werken.<br />
    	                                            Op die pagina vind je ook meer instellingen om de RSS feed aan te passen.<br />
    	                                            Gebruik 'false' om nooit een link toe te voegen en 'true' om dit altijd te doen.<br />
    	                                            Met 'event_list_only' wordt links alleen toegevoegd in de evenementenlijst en met 'single_event_only' alleen bij losse evenementen.

en: This attribute specifies the page or post url for event links.<br />
    	                                            The standard is an empty string. Then the url will be calculated automatically.<br />
    	                                            An url is normally only required for the use of the shortcode in sidebars. It is also used in the event-list widget.
nl_NL: Dit attribuut bepaalt de URL van de pagina of het bericht voor de evenementlinks.<br />
    	                                            Standaard is een lege waarde. In dat geval wordt de URL automatisch bepaald.<br />
    	                                            Een URL is normaal gesproken alleen nodig als de shortcode in een sidebar wordt gebruikt. Het wordt ook gebruikt in de evenementenlijst-widget.

en: Event Information:
nl_NL: Evenement details:

en: This option defines the displayed title for the widget.
nl_NL: Deze optie bepaalt de getoonde titel voor de widget.

en: Category Filter
nl_NL: Categoriefilter

en: This option defines the categories of which events are shown. The standard is all or an empty string to show all events. Specify a category slug or a list of category slugs to only show events of the specified categories. See description of the shortcode attribute cat_filter for detailed info about all possibilities.
nl_NL: Deze optie bepaalt welke categorieën evenementen worden getoond. Standaard is 'all' of geen waarde om alle evenementen te tonen. Gebruikt een categorie-slug of een lijst van slugs om alleen evenementen uit bepaalde categorieën te tonen. Zie de beschrijving van het shortcode-attribuut 'cat_filter' voor meer informatie over de opties.

en: Number of listed events
nl_NL: Aantal getoonde events

en: The number of upcoming events to display
nl_NL: Het aantal komende evenementen om te tonen

en: Truncate event title to
nl_NL: Kort evenementtitel in tot

en: characters
nl_NL: tekens

en: Show event starttime
nl_NL: Toon starttijd evenement

en: This option defines if the event start time will be displayed.
nl_NL: Deze optie bepaalt of de starttijd van het evenement wordt getoond

en: Show event location
nl_NL: Toon evenementlocatie

en: This option defines if the event location will be displayed.
nl_NL: Deze optie bepaalt of de evenementlocatie wordt getoond.

en: Truncate location to
nl_NL: Kort de locatie in tot

en: URL to the linked Event List page
nl_NL: URL naar de gelinkte evenementenlijst-pagina

en: This option defines the url to the linked Event List page. This option is required if you want to use one of the options below.
nl_NL: Deze optie bepaalt de URL van de gelinkte evenementenlijst-pagina.

en: Shortcode ID on linked page
nl_NL: Shortcode ID op de gelinkte pagina

en: This option defines the shortcode-id for the Event List on the linked page. Normally the standard value 1 is correct, you only have to change it if you use multiple event-list shortcodes on the linked page.
nl_NL: Deze optie bepaalt de shortcode ID voor de evenementenlijst op de gelinkte pagina. Normaal gesproken is de standaardwaarde 1 correct. Dit hoeft alleen aangepast te worden bij gebruik van meerdere evenementenlijsten op de gelinkte pagina.

en: With this option you can add a link to the single event page for every displayed event. You have to specify the url to the page and the shortcode id option if you want to use it.
nl_NL: Met deze optie kan je een link naar de pagina van de individuele evenementen toevoegen voor elk getoonde evenement. Je dient een URL te specificeren naar de pagina en de shortcode ID als je dit wil gebruiken.

en: With this option you can add a link to the event-list page below the diplayed events. You have to specify the url to page option if you want to use it.
nl_NL: Met deze optie kan je een link naar de evenementenlijst-pagina toevoegen onder de getoonde evenementen. Je dient een URL naar de pagina te specificeren als je dit wil gebruiken.

en: Caption for the link
nl_NL: Bijschrift bij de link

en: This option defines the text for the link to the Event List page if the approriate option is selected.
nl_NL: Deze optie bepaalt de tekst voor de link naar de evenementenlijst-pagina, als de bijbehorende optie is geselecteerd.

en: With this widget a list of upcoming events can be displayed.
nl_NL: Met dit widget kan een lijst van komende evenementen worden getoond.

en: Upcoming events
nl_NL: Komende evenementen

en: show events page
nl_NL: toon evenementenpagina
